LED reklamy a LED aplikace

Velice rozšířenou technologií se v posledních letech stává použití LED modulů či pásků, a to jak klasických jednobarevných, tak i tzv. RGB LED s možností změny barvy.

LED moduly a pásky jednobarevné používáme především pro podsvětlení a prosvětlení písmen a znaků, prosvětlení reklamních panelů, a to i velkoplošných, vyrobených technologii Sign-tech. RGB LED pak tam, kde zákazník či projektant vyžaduje různobarevné či světelné efekty.

V poslední době realizujeme některé projetky pomocí již jmenovaných digitálních RGB LED, kde lze pomocí dálkového ovladače naprogramovat například i různobarevné světlené vlny a další spektrum různých poutavých efektů.

LED technologie prodlužuje živostnost reklam a zvyšuje jejich spolehlivost a hlavně snižuje jejich energetickou náročnost.

LED používáme jak pro speciální interiérové záležitosti (prosvětlení tvarovaných sloupů, podsvětlení a prosvětlení zrcadel, prosvětlení barových a recepčních pultů, prosvětlení světelných lišt a rámů atd.), tak i pro realizace v exteriéru - LED moduly i LED pásky dodáváme i s krytím IP65.